Ďaľšie služby
 
Webdizajn

Ešte nemáte vlastnú firemnú prezentáciu? Zabezpečujeme riešenia na kľúč od jednoduchých stránok až po náročné internetové aplikácie.

Budovanie privátnych sietí

NETLINK ponúka možnosť inštalácie privátnych bezdrôtových sietí.Vhodné predovšetkých do podmienok bez možnosti použitia kabeláže a pre majiteľov notebookov. Skúste výhody bezdrôtového prepojenia vašej siete a užite si voľnosť pohybu.

- Rýchlosť až do 108 Mbit/s
- Dosah až 50-100 metrov
- Vysoký štandart zabezpečenia
- Prepojenie až 64 počítačov


 

INTERNETOVÝ PROGRAM

NETLINK Home - Rýchlosť 25Mbit / 5Mbit cena:9,92€

Bezdrôtové neobmedzené pripojenie vhodné do domacnosti na bežne surfovanie ,prezeranie videa,mail.3x emailová schranka / agregácia 1:6

NETLINK Office - Rýchlosť 25Mbit / 10Mbit cena:18€

Bezdrôtové neobmedzené pripojenie vhodné do kancelárie na viac počítačov,náročnejšie aplikácie na väčší prenos objemu dát, mail 10x emailová schránka / agregácia 1:3

NETLINK Senior - Rýchlosť 8Mbit / 4Mbit cena:7€

Bezdrôtové neobmedzené pripojenie vhodné pre dôchodcov surfovanie skype,.mail 3x emailová schránka . agregácia 1:6

NETLINK ZŤP - Rýchlosť 20Mbit / 5Mbit cena:5€

Bezdrôtové neobmedzené pripojenie vhodné pre zdravotne a telesne postihnutých. Optimalne riešenie pre surfovanie skype,.mail 3x emailová schránka . agregácia 1:6

CENNÍK INŠTALÁCIE

Pripojenie bez viazanosti

Inštalácia 24€ Wifi Router 25€ anténa na príjem signálu v bezplatnom prenájme.

Pripojenie viazanosť 12 mesiacov

Inštalácia 10€ Wifi Router 10€ anténa na príjem signálu v bezplatnom prenájme + 1 hodina servisu v cene 10€ zadarmo (neodvovodneny výjazd technika, chyba u zákaznika)

Pripojenie viazanosť 18 mesiacov

Inštalácia 1€ Wifi Router 1€ anténa na príjem signálu v bezplatnom prenájme + 2 hodiny servisu v cene 20€ zadarmo (neodvovodnený výjazd technika, chyba u zákaznika)

Všetky typy pripojenia sú realizované bezdrôtovou technológiu v bezplatnom pásme 5 Ghz anténa na príjem sa umiestni na dome od antény je vedený dátový kábel FTP ktorým sa zároveň napája aj anténa.Ukončenie pripojenia je realizované koncovkou RJ45 do pc prípadne do wifi routra.Obhliadku dostupnosti signálu robíme bezplatne.Signálom pokrývame tieto oblasti pozri TU Inštaláciu zrealizujeme do 3 pracovných dni od objednania telefonicky prípadne mailom.

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

Všetka dokumentácia je prístupná vo formate *.PDF a preto by sme vás radi upozornili na fakt, že pre správne zobrazovanie je potrebné si nainštalovať najnovšiu verziu Adobe© Acrobat Reader

viac informácii sa dozviete na tel. čísle 0915 261 582 alebo na netlink@netlink.skServis sietí a PC :

NETLINK Servis do 24 hod : 9,92 €  /hodina ( odvirovanie PC, inštalácia operačného systému, diagnostikovanie poruchy, inštalácie siete, inštalácia firewall zabezpečenia a ďalšie služby )
  • NETLINK Servis
    9,92 € / hodina
  • - neobmedzene pripojenie
    - bez ďalších poplatkov a viazanosti

  •  
  •  
  •  
Neobmedzené Internetové Pripojenie
Ešte ste neskúsili žiadny z programov NETLINK ?

Neváhajte!!! Naše ceny za internet sú konečné a neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky
za čas ani dĺžku pripojenia. NEOBMEDZENÉ PRIPOJENIE poskytujeme
v Banskej Bystrici a okolí.